Náš showroom

Kdo jsme

Jsme půjčovna luxusních aut v Praze na Smíchově na Strakonické ulici. Půjčovna luxusních aut , která pronajímá luxusní a sportovní vozy předních světových značek : Ferrari, Lamborghini, Porsche, Aston Martin, Chevrolet, Mercedes - Benz, Rolls Royce, BMW, Nissan, Ford, Maserati, Range Rover a další.

Co děláme

Nabízíme dlouhodobé i krátkodobé pronájmy na základě potřeb a požadavků klienta. Preferujeme osobní jednání s klientem a proto jsme vybudovali prostorný Showroom kde nabízíme prohlídku vozů a pohodlné zázemí. Zajišťujeme i další služby spolu s dlouhodobým pronájmem vozu jako je limousine servis s řidičem i bez, přistavení i vyzvednutí vozu a další služby.

Čím jsme jiní

Naší velkou předností a přidanou hodnotou pro našeho zákazníka je , že jme vlastníky většiny vozů a nabízíme možnost prohlédnout si naše vozy u nás v Showroomu a přilehlých parkovacích prostorách. Všechny naše pronájmy zahrnují balíček služeb obsahující pojištění POV a HAV, dálniční známku a 24 hodinovou asistenci.

Kým chceme být

Chceme být vnímáni jako jedna z předních společností v oboru, který si jde s otevřeným, trpělivým a poctivým přístupem za svým cílem a je odhodlaná překvapovat trh svým přístupem a nápady

Naše základní hodnoty

  • Zájmy klientů Profirentcars jsou vždy na prvním místě. Naše zkušenost nám říká, že dodržování tohoto pravidla přináší společnosti dlouhodobě úspěch.
  • Naše největší aktiva jsou naši lidé a dobré jméno. Jakmile je společnost ztratí, je velmi těžké získat je zpět.
  • Profirentcars garantuje individuální péči a důvěrný přístup.
  • Maximální úsilí věnované našim klientům je podle našeho názoru základem úspěchu. Proto poskytujeme našim klientům exkluzivní služby.
  • Profirentcars klade důraz na profesionalitu a kvalitu práce. V našem oboru činnosti chceme raději být nejlepší pro klienty, než největší a nejznámější.
  • Profirentcars se neustále snaží předvídat rychle se měnící potřeby svých klientů a vyvinout nové služby a přístupy tak, aby těmto potřebám vyhověli.

Obchodní partneři

elite bath Auto journal Nejdražší pneu Feratt

Přihlaste sek odběru novinek